Pjese per shume lloje te veturave

Shitet nga: Sahit 26 Dhj 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes pjese per keto vetura : ford focus,ford galaxy,fiat punto,bmw 318,bmw 316 coupe,golf 2,kombi mb 100 ,mercedes 220 cdi dhe turbo 300,mercedes 124 per me shume info kontaktoni ne numrin 044375100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim