Pjese per vetura

Shitet nga: Pjese rezerve Dje 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Pjese per vetura : RENAULT CLIO 2001 , KORPA ME LLAMELLE DHE FILTER I BENZINIT
JETTA 1 : DRITA
GOLF 3 : HIDRAULIKU PER TIMON , dhe ospuhi .
tjerat pjese jane krejte per GOLF 2 siq shihen edhe ne foto .
Si dhe kapaka per motora dhe rezervar , per vetura te ndryshme 4€ copen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim