Pjese per vetura Japoneze dhe Koreane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AutoJapan BENI 01 Dhj 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Kemi pjes per te gjitha llojet e veturave te prodhimit Japan dhe Korean
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim