Pjese rezerve per Suzuki Samurai dhe Vitara

Shitet nga: Suzuki 16 Shk 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shesim dhe montojme pjese te reja dhe te vjetra per Suzuki Samurai dhe Suzuki Vitara
Per me shume kontaktoni ne tel,ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim