Qeles per Opel astra H ose zafira B

Shitet nga: Florent 14 Shk 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet qelesi palues per Opel Astra H ose Zafira B. E kam ble jasht per vectra c po nuk po i bon. Nuk ka elektronike vetem pjesa plastike dhe qelesi vet. Nese eshte demtu origjinali ose ju kan demtu gomat e pullave per hapje mbyllje. Elekteonika e origjinalit vendoset dhe duket si i ri. Pjesa e qelesit per ndezje duhet me ju vendos e origjinalit ose me gravu si kopje e re te kopjuesit e qelsave. Shiko foton.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim