Qip Per BMW 50ps

Shitet nga: buli 25 Mar 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes qipin per bmw 330d 530 530d 730d x5 x6 3.0d etj dhe per me shum 049-303-389
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim