Renault

Shitet nga: renault 24 Shk 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes turbinen dhe boshpumpen per renault llaguna viti 2000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim