SHTOPAT PER MERCEDES 124

Shitet nga: Pronari 12 Shk 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   65 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
SHES SHTOPAT ORIGJINAL
PAK TE PERDORUR\
PER MERCEDES 124
JAN NE GJENDJE TE SHKELQYER
JAN TE MODELIT TE RI KUQ DHE ZI
NDRRIM NUK BEJ VETEM I SHES
VBN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim