Servis Pjes

Shitet nga: Servis Japan 11 Jan 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Bejm servisimin dhe kemi pjes per te gjitha veturat japane si dhe amerikane ju mirpresum ne numrat 049770264 si dhe 045414804
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim