Servis dh pjes

Shitet nga: Japan 16 Jan 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Auto servis dhe pjes per vetura japane dhe amerikane po ashtu porosisim pjes nga jasht per kto vetura qe ne i rregullojm veturat ja keto si ne vim Toyota Nissan Mitcubishi Isuzu Landrover Rover crysler Pontiak ju mirpresim Gjindemi ne Magjistralen Prishtin Mitrovic kilometri i 4 buz rruges kryesore ana djatht numrat kontaktus 049770264 045414804
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim