Shes akumllatorin black house 143ah

Shitet nga: Betim 20 Mar 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes akumllatorin black house 143 ampers ne gjendje te rregullt dhe pak i perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim