Shes motorr dhe menjaq të Volkswagen-it

Shitet nga: Erion 15 Mar 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes motorr dhe menjaq të Volkswagen-it.Viti:1972.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim