Shes pjese per :ford,bmw,mercedes,fiat,kombi etj

Shitet nga: Sahit 03 Jan 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes pjese per ford focus , ford galaxy ,golf 2 ,fiat punto , kombi mb 100 , peugeot 206 , mercedes 124 ,mercedes 220 cdi , bmw 318 3she viti 2003 dhe bmw 316 coupe viti 1999 , fara te golf 6 te reja per me shume info kontaktoni ne numrin 044375100 ose ne viber +37744375100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim