Shiten Akuariuma

Shitet nga: Vali 20 Jan 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten akuariuma te ndryshëm . Si ne foto kushtojn 150 euro , ne te perfshihem gurt , dy lula , motori per filtrim dhe ajer , dekorimi i gjerlbert mbrapa fulija.
Demezionet 80 cm gjatsi , 40 cm naltsi , 25 cm gjonsi . Bejm edhe sipas porosis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim