Shiten dy mrojtes per ford fiesta 1991

Shitet nga: Iphone 7 plus 02 Mar 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten sy mbrojtes per ford fiesta., 1991, perpara dhe mbrapa, mbrojtesit jane ne gjendje te mire, cmimi per 2 mbrojtesit eshte 40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim