Shiten gomat M+S 14 me bandasha dhe rratht

Shitet nga: Mervanii 16 Mar 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Gomat me bandasha dhe distancera per golf 2.3.pasat. opel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim