Shtopa komplet te golf v dhe golf iv origjinal

Shitet nga: shtopa 22 Mar 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes shtopa te golfit 5 dhe golfit 4 jan origjinal te ardhur nga ch jan pa asnje grith shum te rujtun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim