Shtopa per Bmw X6

Shitet nga: Shtopa per X6 05 Mar 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes Shtopat per Bmw X6 jann shumm te ruajtura dhe ne gjendje te regullt shtopat jan me drita mbrenda .
Vlen te ceket qe shtopat jan Komplet ana e majt dhe ana e djatht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim