Shtopa per VW Polo 2002-2008

Shitet nga: Arbnor 24 Krr 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes shtopat (Majt dhe Djatht) per polo 9n (2002-2008) ne gjendje te mire.

-Shtopi i majt është shitur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim