Smart 451

Shitet nga: Ali Mercedesi 08 Mar 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten:
Krillat perpara

Krillat e mramta

Maska lidhese perpara

Maska lidhese mrapa

Braniku i mramt etj... Per Smart 451Pjes per Smart te gjitha qe ju duhen te reja dhe te perdoruna

https://www.facebook.com/Ali.mercedes.benz.smart/?ref=page_internal

Munde te na kontaktoni ne ket numer 044164141 dhe 049164141
Ali Mercedesi Prishtine afer stacionit te autobusave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim