Smart Pjese Rezervë

Shitet nga: Ali Mercedesi 15 Dhj 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Pjes per SMART

1.Krilla
2.Pllastikat e dyrve
3.Bravat e dyrve te mrenshme dhe te jashtme per te gjith smartat
4.Reketa te dritave
5.Xhamat e mramt
6.Ora e km,Instrumentablla
7.Radio
8.Farat djatht + majt
9.Stopat komplet djatht + majt

www.alimercedesi.com


Gjithashtu bejme shitjen e te gjitha pjeseve per SMART dhe Mercedes te reja dhe te perdoruna
Te gjitha ato qfare ju duhen per SMART dhe MERCEDES i gjeni tek ne ALI MERCEDESI


https://www.facebook.com/Ali.mercedes.benz.smart/?ref=page_internal


Gjindemi ne Prishtine afer stacionit te autobusave
Numri kontaktues 044164141 dhe 049164141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim