Smart Pjese Rezerv

Shitet nga: Alimercedesi 15 Dhj 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
BEJM SHITJEN E TE GJITHA PJESVE PER MERCEDES DHE SMART TE REJA EDHE TE PERDORURA


Te gjitha ato qfare ju duhen per SMART dhe MERCEDES i gjeni tek ne ALI MERCEDESI

https://www.facebook.com/Ali.mercedes.benz.smart/?ref=page_internal

SMART FORTWO DHE SMART FORFOUR


Gjindemi ne Prishtine afer stacionit te autobusave
Numri kontaktues 044164141 dhe 049164141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim