Syncro G60 4x4

Shitet nga: ----- 08 Mar 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
SYNCRO G60 4x4. Dhe pjes tjera per g60.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim