TURBO SERVIS Turbina te llojeve te ndryshme

Shitet nga: Hamit Mavriqi 18 Tet 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
TURBO SERVICE ENGINEERING

TSE është servis profesional për riparimin dhe shitjen e turbinave.

Gjithashtu mund të bëhet edhe testimi i turbinave në qdo automjet me instrumente adekuate,
riparimi dhe balancimi i tyre në mënyrë profesionale

TSE gjithashtu ben instalimin e CHIP TUNING per lloje te ndryshme te automjeteveinfo:
fb. turbo service engineering

email: hamitmavriqi@yahoo.com
tel
044 55 22 32
049 55 22 32
adresa
Rr.7 shtatori lgj. arberia
prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim