Trafo per drita XENON

Shitet nga: Arsim 25 Gsh 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Trafo per drita XENON eshte e perdorur dhe i bjen
MEGANE II dhe SCENIC II viti 2005 > ,

MEGANE III dhe SCENIC III ,

LAGUNA III ,

ESPACE IV viti 2006 > ,
rcab
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim