Turbina Per Gollf Audi Pasat + Ventilla turbines..

Shitet nga: Medi 08 Mar 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Turbinat jan te reja dhe te perdorura
Golf 6 per 7
Audi 2.0 2.5 3.0 4.0 4.2
Pasat 1.9 2.0
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim