Turbina e re, VW Golf 4. 1.9TDI (I) 74kw (101ps).

Shitet nga: Turbina 19 Maj 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet (zemra) e turbinës e re prodhim Anglez-Melett, me 6 muaj garancion, per; VW group 1.9 TDI (me I-te kuqe)

VW Golf 4 , Audi A3 : 1.9 TDI, 74kw. (me I te kuqe)


Kjo turbin(zemra) i bejen edhe veturave qe kane motor te VW si; Audi, Seat, Skoda.

Turbina(zemra) është e re ne paket, dhe me garancion 6 muaj...

Numer kontaktues, Tel/Viber; +37744300888.

Turbina, Turbo, Turbocharger, Turbolader, Turbombushes....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim