Turbina te reja te gjitha modelet garancion 6 muj

Shitet nga: suad 26 Dhj 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Turbo servis & turbina te Reja & riparimin pastrimin e të gjitha llojev golf 4 5 6 7 vw passat audi bmw renault pegueot citroen suzuki hunday galaxy jaguar golf alfa ford bora touran tiguan sharan 6 muj garancion si dhe rregulimin e diznev bosh delphi simens si dhe pastrimin e partikelfilterit me garancion 6 muj turbin turbina turbo shes program delphi per te gjitha veturat /obd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim