Turbina

Shitet nga: ceti 06 Maj 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Turbina G4.g3 tdi g4 turbo benzin 1.8/reno klio 1.5 dci 1.9 dti/fiat punto1.9jtd.punto1.7td .alfa1662.4jtd alfa2.5 166 2.5 benzin dhe 2.0 / ford fokus 1.8 tdci./audi 2.5 v6 2004 dhe v6 1999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim