Turbo Per MB BMW VW

Shitet nga: Turbina 15 Dhj 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes turbina te reja per Mercedes dhe BMW / VW
Per me shum info kontaktoni.
044164141

https://www.facebook.com/Ali.mercedes.benz.smart/?ref=page_internal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim