Ulse per Automjete.

Shitet nga: Miftar.S 15 Shk 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Bjeme punimin e te gjitha ulseve per automjete me lekur dhe shtof.
Punimi behet ne menyr orgjinale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim