VW Dizel Motorr Te Ragipi

Shitet nga: Ragip 28 Qer 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Motorrat Per vetura OPEL VW GOLF 2,3,4 OPEL PASSAT AUDI SCOD MERCEDES RENO CINTROEN FIAT ALFA ROMEO POLO PEUGOT FORD SHARAN BMW

SI DHE PJES REZERV

1.9 TURBO 1.9 I THJESHT

1.9 TDI 1.4 TDI SDI CDI HDI JTD 2.4 DTI ECOTEC 1.7


Zamajac komplet seti per audi a3 1.9 tdi 6 shpejci 2007
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim