Velushka per gollf dysh

Shitet nga: Arton 01 Dhj 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Velushka te gollf dyshit si dhe ballanshtanja e gollf dyshit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim