Ventillatora dhe pump hidraulike te rrymes per c..

Shitet nga: citroen 03 Jan 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes ventillatora dhe pump hidraulike te rrymes per clio dhe kango ventillatorat jane per peugeot renualt citroen per me shum info ne lajmroni ne tel 044182474 049182474 045380481
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim