XENON D1S D2S D3S ORIGINAL OSRAM PHILIPS POVOLN

Shitet nga: Filip 07 Krr 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Dyqan auto luksoze ndodhet në Shkup, Maqedoni Lokacija: AUTOKOMANDA BUL.ALEKSANDAR MAKEDONSKI 1 A
Ne kemi të gjitha llojet e bumpers akordim mjegulles akull dhe në fund kapak kusarëve si AMG M - paket S -line R -line për automjetet e mëposhtme Mercedes audi VW BMW
Ne kemi të reja dhe origjinale pragjet tipike X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 G GL GLK ML W164 W166 Range Rover Sport , etj
tela dhe Viber 0038978290679

ORGINALNI SIALICI ZA BMW AUDI MERCEDES ISITE DRUGI TIPOVI NA VOZILA
D1S D2S D3S
IMAME I H1, H7 H4
H3 H11 CENITE SE MNOGU POVOLNI


www.autolux.mk

https://www.facebook.com/autoluxskopje/?ref=hl


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim