Xhama per dyr toyota runer e djatht+e majt -60..

Shitet nga: xhama per toyota runner 03 Mar 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   55 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes xhama per dyr toyota runer te djathta dhe te majta plus edhe leptirin qmimi-60-euro copa kurse me shumic asht ma lire per ma shum tel-049-338-936-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim