Zamajac per Volkswagen, Audi, Passat dhe DSG.

Shitet nga: medi 08 Mar 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shesim te gjitha llojet e Zamajcave, per vw, audi, passat dhe DSG etj.
Te gjitha zamajcat jane te importuar nga gjermania, dhe jane te perdorura shum pak nga 2000 km, dhe kan garancion 6 muj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim