Zingjir per guma nga gjermanija te reja

Shitet nga: visar 28 Shk 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes zingjir modern qi vnohen per 2 minuta dhe heken per 2 minuta pa u mundu hiq shum praktik zingjirt model t ri edhe jan shum t vogla siq sihen n foto nuk nxojn ven n bagazh sasija e limituar 20 euro mund te na thirni edhe n viber n numrin +37744403665
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim