Zingjir per vetura

Shitet nga: xxxxx 28 Dhj 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes zingjir per vetur

bajn per gom 13 14 15 dhe 195 55 16col

qmimi per nipat 16ero

tel 045 207 664 +viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim