alternatore 140 amper per golf 5 dhe audi a 4 2010

Shitet nga: rexha 17 Mar 07:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
kemi alternator 120 dhe 140 ampper golf 4 pacifik per golf 5..audi a4 ..polo tr reja etjn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim