amortizer te mrame per golf 5 ..6 dhe citroen c3

Shitet nga: rexha 17 Mar 06:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
kemi shume pjes te veturav te ardhne nga suedija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim