autopjes

Shitet nga: ppipi 23 Shk 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes menjaqin per VW passat dhe golf 5 1.9 tdi ne gjendje te rregult me garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim