avni.sopa47@gmail.com

Shitet nga: angllaseri 17 Mar 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
angllasera per vetura dhe kamjona si dhe dinama gjitha llojet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim