bagaxh per veture

Shitet nga: zzzzz 03 Gsh 07:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes bagazhin per veturë,
eshte i rije.carbon.me sistem te rij te lidhjes.me dy anet per hapje
tel 044170 898 dhe
049 170 898 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim