kerkoj ksi foli per me ble

Shitet nga: bledar 16 Mar 02:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
kerkoj folie te re pa perdor dhe te jet sa me e madhe me gjersi e gjatsi?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim