motor 1.9 GT TDI ARL 150PS

Shitet nga: TDI 12 Jan 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes motorin 1.9 tdi me 3 tkuqe komplet me menjaq dhe intercooler sport

Motori eshte i montum nkerr edhe mund te provohet.
Arsyja e shitjes.. modifikim ne r36
Per ma shum info mund te thirrni ose shkruni nviber : 044111135

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim