panela solare golf bmw audi

Shitet nga: boni 03 Shk 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
shiten panelat solare 3.5 kw me 10 panela 4 akumulatora dhe te gjitha pjeset tjera per prodhimin ee energjis elektrike nga rrezet e diellit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim