pjes per GOLF VI

Shitet nga: QENAN 02 Jan 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes FARIN e Golf VI
dhe MBROJTESIN (BRANIKUN E FUNDIT)
te Golf VI
jan pak te damtuara dhe me qmim shum te voliteshem
Qmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim