pjes per audi a4

Shitet nga: raif 13 Nën 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
pjes per audi a4 tdi ndrrusi i shpejcive me korp llamell manual,pollosovinat komplet me zglloba,grana me turbo,ztabilzatori doboshat me diska pakne dhe gurtne,instalimi i rrymes etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim