pjes per ford fiesta 2000

Shitet nga: luli 10 Nën 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shesim te gjitha pjest per ford fiesta. Motorri 1.2 16v komplet me menjaq 5 shpejtsi ule nuk hargjon as ni gram teper ne gjendje te mir. Trapin e par komplet te mramin komplet. Dyert komplet me xhama .xhamat mbrapa gepeku me xhom, Dy branikat para dhe pas , Farat e par Shtopat, me mask Karrikat para dhe mas vollon kryt e vollonit koplet ,cilindri kryesor i koshnicav e shum tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim